1 takım, 2 hoca, 1 başkan 4. yıldız!

Galatasaray’ın şampiyonluğa yürüdüğü sezonla ilgili olarak yeni bir slogan bulundu.

Süper Lig’de son 3 haftaya zirvede giren Galatasaray’da artık gözler tamamen 4. yıldıza çevrilmiş durumda…

Mersin İdman Yurdu önünde alınan galibiyetle son 270 dakikayı beklemeye başlayan Sarı-Kırmızılı taraftarlar yeni bir slogan buldu…

Sezonu 2 teknik adam ve 3 başkan ile bitirileceğine vurgu yapan taraftarlar sosyal medyada, “1 takım, 2 hoca, 3 başkan, 4. yıldız” sloganını yaymaya başladı. Sezona Cesare Prandelli ile başlayan Galatasaray ardından Hamza Hamzaoğlu’nu göreve getirmiş ve büyük çıkış başlamıştı. Sarı-Kırmızılı kulüp başkan anlamında da çok bereketli bir sezon geçiriyor!..

Ünal Aysal’ın sürpriz veda kararı sonrasında Duygun Yarsuvat ‘geçici’ olarak göreve gelmişti. Sarı-Kırmızılı camia, 23 Mayıs’ta düzenlenecek kongre sonrasında sezonu yeni başkanıyla noktalayacak.

ARENA CUMARTESİ GÜNÜ HIRCA HINÇ DOLACAK

Son 3 hafta öncesinde Florya’da da tam bir kenetlenme söz konusu…

Gençlerbirliği maçına konsantre olan Sarı-Kırmızılılar kaza yaşamak istemiyor. Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak ve Sportif A.Ş. yöneticisi Ali Dürüst adeta Florya’ya kamp kurmuş durumda. Hamza Hamzaoğlu futbolcularıyla sürekli toplantılar yaparak üzerlerindeki gerilimi azaltmaya çalışıyor. Taraftarlar da cumartesi günü Arena’yı doldurmak için Twitter’da organize oluyor.

 

Kaynak: www.webaslan.com

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>