Beşiktaş kulübünün kuruluşunun 110. yılı kutlu olsun….

GSCA_LogoGalatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, sürpriz bir şekilde Beşiktaş’ın İnönü Stadı’nda gerçekleştirilen 110. yıl etkinliklerine katıldı. Aysal, “Bugün Türkiye’nin en büyük takımlarından birisinin en şerefli günü” dedi.

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, Beşiktaş kulübünün kuruluşunun 110. yıl etkinleri için BJK İnönü Stadına geldi. Kutlamalardan erken ayrılan Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, çıkışta basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Bugünün Türkiye’nin en büyük kulübelerinden birinin en şerefli günü olduğunu belirten Ünal Aysal, “Buraya davet edilmekten dolayı şeref duydum. Hayırlısı olsun. İnşallah nice senelere hep beraber kutlarız” dedi.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ise Türk futbolunun artık bunları beklediğini vurgulayarak, “Rekabet sahada. Diğer alanlarda dostuz. Artık sporun bu kalitede devam etmesine gayret göstereceğiz” diye konuştu.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Galatasaray Başkanı Ünal Aysal arabasına kadar eşlik ederek uğurladı.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>