Didier Drogba’nın Doğum Günü Almanya’da Kutlandı

Drogba_BirthdayGalatasaray Profesyonel Futbol A Takımı’nın tecrübeli oyuncusu Didier Drogba, 35. yaş gününü bu akşam takım arkadaşlarıyla birlikte Almanya’da kutladı.

Gelsenkirchen’de FC Schalke 04 maçı için kamp çalışmalarının devam ettiği otelde akşam yemeğinin ardından düzenlenen sürpriz doğum günü organizasyonunda takıma hitaben konuşma yapan Didier Drogba; teknik heyet, takım çalışanları ve takım arkadaşlarına teşekkür ederek sözlerine başladıktan sonra, “Doğum günümü sizinle birlikte kutladığım için çok mutluyum. Bugün ailem burada benimle birlikte değil; ancak siz de benim ailemsiniz. Ve bana en güzel doğum günü hediyesini yarın vereceksiniz” diye konuştu.

Yıldız oyuncu, daha sonra takım arkadaşlarının alkışları eşliğinde pastayı üfledi. Teknik direktörümüz Fatih Terim de Didier Drogba’yı tebrik ederek oyuncusuna mutlu yıllar diledi. UEFA Şampiyonlar Ligi’nde grup aşaması ve sonrasında toplam 76 kez forma giyen Didier Drogba, kaydettiği 39 golle turnuva tarihinin en skorer dokuzuncu oyuncusu konumunda.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>