Galatasaray California Derneği’den Los Angeles Başkonsolosu’na Ziyaret

484681_337777149669239_1608361671_nGalatasaray California Derneği’nin 16 Aralık 2012 tarihinde yapılan ilk seçimli genel kurul toplantısında seçilmiş olan yeni yönetim kurulu, Türkiye’nin Los Angeles Başkonsolosu’na nezaket ziyaretinde bulundu. Yönetim kurulu üyeleri, Sayın Başkonsolos Aydın Topçu’ya kısaca derneğin geçmişinden ve faaliyetlerinden söz edip, gelecekteki planları üzerinde fikir alış-verişinde bulundular.

İyi bir Fenerbahçe taraftarı olan Sayın Topçu’ya üzerinde ismi yazılı 10 numaralı Galatasaray forması ve sarı-kırmızı çiçekler hediye eden yöneticiler, esprili ve güzel bir sohbet gerçekleştirdiler. Sayın Başkonsolos derneğin gelecekteki tüm faaliyetlerine destek vereceğini ve de birlikte maç seyretmenin keyifli olacağını belirtti.

Bir saat süren ziyarete Başkan Dr. İLHAN SAMİ ÖZULU ve eşi DENİZ ÖZULU, Başkan Yardımcısı Av. BERÇ AGOPOĞLU, Başkan Yardımcısı Av. OKAN ÜSTÜN, Yönetim Kurulu Üyeleri: AHMET ATAHAN, Dr. ÖZGÜR TÜRKGENÇ, VOLKAN DUYGUN ve ERMAN DURER katıldılar.

 

IMG_9559   IMG_9560

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>