Galatasaray, Portekiz’den Sivas’a uçacak!

Portekiz’de Braga ile kritik bir karşılaşmaya çıkacak olan Galatasaray, Sivasspor maçının planlarını da yaptı.

UEFA Şampiyonlar Ligi’nde Portekiz’de Braga ile kritik bir karşılaşmaya çıkacak olan Galatasaray’da teknik direktör Fatih Terim, oyuncularını iki gün önceden bu ülkeye getirerek kampa soktu.

Atatürk Havalimanı’ndan kalkan özel uçakla Portekiz’in Porto kentine gelen ve buradan otobüsle Braga’ya geçen sarı-kırmızılı ekipte teknik direktör Fatih Terim’in ‘Sivasspor’ planları merakla bekleniyordu.

Braga karşılaşmasının ardından Cumartesi günü Sivasspor ile deplasmanda mücadele edecek olan Galatasaray’ın, Cuma gününe kadar Portekiz’de kalacağı öğrenildi.

Çarşamba günü oynanacak Braga maçından sonra hazırlıklarına burada devam edecek olan sarı-kırmızılı ekip, 2 gün sonra Sivas’a uçacak.

Konu hakkında konuşan Galatasaray Yönetim Kurulu Abdurrahim Albayrak, havalimanında yaptığı açıklamada son sözü Fatih Terim’in söyleyeceğini belirtmişti. Albayrak, “Portekiz’den Sivas’a geçebiliriz. Uçağımızı hazırladık ama daha karar vermedik. Hocamızın yetkisine bıraktık. Büyük ihtimalle oradan Sivas’a geçeceğiz” şeklinde konuşmuştu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>