Braga, Portekizlilerin umrunda değil!

Çarşamba akşamı Galatasaray’ın Şampiyonlar Ligi 6.maçında Braga’ya konuk olacağı maç, Türk basını tarafından iple çekiliyor. Sarı-kırmızılıların rakibi için ise farklı…

Şampiyonlar Ligi H Grubun’nda yer alan temsilcimiz Galatasaray için Çarşamba akşamı oynanacak Braga maçının önemi çok büyük olsa da, aynı şey rakip için geçerli değil.

Grupta 3 puanla son sırada yer alan ve gruptan çıkmak bir bir yana Avrupa Ligi’ne gitme konusunda da şansı bulunmayan Braga’yı sanki maçı yokmuşçasına haber yapmayan Portekiz basını tüm dikkatini Şampiyonlar Ligi’nde mücadele eden diğer ekipler Porta ve Benfica’ya vermiş durumda.

Bir üst tura çıkmayı garantileyen Porto, yarın grubu liderliği için Paris Saint-Germain’e konuk olurken, İskoç ekibi Celtic ile aynı puana sahip Benfica Barcelona deplasmanında 2.tur şansı arayacak.

Portekiz basınında Braga hakkında yer alan tek haber ise, Kırmızı-Beyazlı takımın teknik direktörü Jose Peseiro’nun Galatasaray karşısında ‘B’ takım takviyeli bir kadro ile çıkacağı yönünde.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>