Aysal: “Temeli attık”

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, gündemi GSTV’de değerlendirdi. Aysal, “Transferlerle beraber 22 milyon dolar bir yatırımımız oldu. Bu sene yandı diye bir şey yok. Bu temeli attık. Seneye 2. kat sonra 2. kat..Koca bina olur. Sonra da kimse bizi Şampiyonlar Ligi’nden atamaz. 22 milyon çok büyük değil. ” dedi.

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Ünal Aysal, Galatasaray Televizyonu’nda yer alan “Başkanın Ajandası” adlı programa konuk oldu.

GSTV Genel Yayın Yönetmeni Bahri Havadır’ın hazırlayıp sunduğu programda Aysal, gündeme dair konularla ilgili değerlendirmelerini anlatırken çarpıcı açıklamalarda bulundu. Webaslan olarak Ünal Aysal’ın açıklamalarını canlı aktardık…

Programın başında Bahri Havadır’ın G.Saray başkanı Ünal Aysal’ın üzerindeki sweatshirt’e takılması üzerine Aysal, “Herkesin Arena’ya gelmeden önce Store’a uğraması lazım. Her gün iyileşen bir ürün çeşidimiz var. Yurtdışındaki büyün takımların mağazaları ürün çeşitleri ile dolu. İnşallah biz de zamanla o seviyeye ulaşacağız.”

“GALATASARAY’I ANLATIYOR, BİZİ DEĞİL”

“Bu fikir bana getirildiği vakit oluşum şu şekildeydi. Bir kitap hazırlayalım dendi. Galatasaray’ı anlatsın geçmişini ve bugüne nasıl gelindiğini nasıl sıkıntılar çekildiği resimlerle güncel olarak anlatılsın. Kişilere dönük herhangi bir çalışma olmadı. Ali Uras’ın benim vs. herhangi bir resmimiz yok. Çünkü biz önemli değiliz. Hiçbir başkan Galatasaray’nin üstünde değildir.

Her başkan bunun için geldi çalıştı ve gitti. Hepimiz Galatasaray’nin elemanlarıyız. Çalışırız. Hizmet ederiz. Bu kitap da Galatasaray’ı anlatan bir kitaptır bizleri değil. Hiçbir başkana ayrımcılık ve saygısızlık yapıldığını zannetmiyorum. Zaten buna ben müsade etmem. “Bu mektubu okuyunca da üzüldüm. Böyle bir kasıt yoktu. Başkanımız kendisine yeterince saygı gösterilmediğini düşündü ‘beni unutturmak mı istiyorsunuz’ diye takıldı ama niyetimiz kesinlikle bu değildi.”

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>