Burak: “Olmak ya da olmamaktı…”

Cluj deplasmanında attığı üç golle maçın yıldızı olan Burak Yılmaz, karşılaşmanın ardından değerlendirmelerde bulundu.

Şampiyonlar Ligi’nde dördüncü maçına çıkan Galatasaray deplasmanda CFR Cluj’u 3-1 ile geçerken takımının 3 golüne imza atan Burak Yılmaz maçın ardından konuştu.

Kısa maçı değerlendirerek sözlerine başlayan Burak, “Basın toplantısında da söyledim ilk üç maç için talihsizlikten yakınmıştık. Bulunduğumuz yeri hak etmediğimizi düşünüyorum. Bugün aslında olmak ya da olmamaktı. Biz böyle baskıyı yönetebilecek hocaya sahibiz ve öyle oyunculardan kuruluyuz. İkinci devre bocaladık ancak sonra toparladık ve skoru aldık.” sözlerini kullandı.

Başarılı oyuncu, “Biz bugün uzun uzun toplantı yaptık, hem hocamızla hem kendi aramızda. Gerçekten inandık. Ligi unutup buraya konsantreyi olmamız gerekiğini biliyorduk. Bugün güzel bir galibiyet ile Şampiyonlar Ligi’ne yeniden merhaba dedik önce Mersin İdman Yurdu sonra da Manchester United maçları ile seriyi devam ettirececeğiz.” diyerek iddiasını ortaya koydu.

Milli golcü sözlerini, “Kendi adıma çok mutluyum. Buraya geldiğimde hem takım arkadaşlarım hem hocam hem camia bana sahip çıktı. Önce kendimi sonra bana güvenenleri mahcup etmemek için çalışıyorum. İyi bir hava yakaladım. İnşallah devam eder, Allah sakaltık vermesin.” şeklinde tamamladı.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>