Korkmaz UEFA’da manşet! Cluj…

Galatasaray’ın Romanya’da oynayacağı CFR Cluj karşılaşması öncesinde, Bülent Korkmaz’ın açıklamaları UEFA’nın resmi internet sitesinde yer aldı. Açıklamalar…

Şampiyonlar Ligi’nde Galatasaray’ın Romanya’da oynayacağı CFR Cluj karşılaşması öncesinde sarı-kırmızılı takımın eski oyuncusu ve kaptanı Bülent Korkmaz, UEFA’nın resmi internet sitesine konuştu.

Bülent Korkmaz, Cluj maçını “tamam ya da devam” olarak nitelendirdi. Başarılı çalıştırıcı zorlu maç için ‘en önemli maç’ dedi.

43 yaşındaki çalıştırıcı, “Galatasaray’ın Şampiyonlar Ligi’nde devam edip etmeyeceğini belirleyecek olan bir mücadele. Galatasaray’ın bu sezonki en önemli karşılaşması…” ifadelerini kullandı.

Son olarak Kardemir Karabükspor’u çalıştıran Bülent’in Galatasaray’da 400’ün üzerinde maça çıktığı aktarıldı. 1986 ve 2005 yılları arasında sarı-kırmızılı formayı terleten oyuncunun 102 kez de A Milli formayı terlettiği belirtildi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>