Melo’nun ayağı içler acısı!

Galatasaray’ın Brezilyalı futbolcusu Felipe Melo, Cluj maçında sakatlandı. Melo’nun ayağı öyle bir hale geldi ki! O kare…

Galatasaray’ın Brezilyalı futbolcusu Felipe Melo, CFR Cluj ile Türk Telekom Arena’da oynanan karşılaşmada sakatlık geçirdi. Mücadelenin son yarım saatlik bölümünde sakat sakat oynayan Melo, stattan koltuk değnekleriyle ayrıldı.

Sarı-kırmızılıların Kayserispor ile oynayacağı karşılaşmada forma giymesi zor görünen 30 yaşındaki oyuncu, mikro blog sitesi twitter’dan bir fotoğraf paylaştı.

Ayak bileğinin son durumunu merak edenler için çektiği fotoğrafı takipçileriyle paylaşan Felipe Melo, yağmurda oynanan karşılaşmaya veryansın etti.

Melo fotoğraf üzerinden yaptığı açıklamada, “Suyun üzerinde savaş işaretleri! Umarım Cumartesi günü daha iyi olacağız. Galatasaray taraftarları için kazanacağız” dedi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>