Alo! 1905 Galatasaray hattı

Galatasaray’da Başkan Ünal Aysal, taraftarlar için devrim niteliğinde bir hamle için düğmeye bastı. İşte haberin ayrıntıları burada…

Başkan Ünal Aysal, taraftarlar için devrim niteliğinde bir hamle için düğmeye bastı. Yeni kurulan taraftar hattı ile Sarı-Kırmızılılar istek ve şikayetlerini direkt yönetime bildirecek. GSTV şifreli kanaldan kalkacak.

Star Gazetesi’nde yer alan habere göre; Başkan Ünal Aysal, profesyonelleşme hareketinin ardından tribünleri de mutlu edecek bir çalışma için düğmeye bastı. Başkan Aysal, taraftarların da yönetim katına tavsiye verecek ve eksiklerini ifade edebilecek bir duruma gelmesi için özel bir telefon hattı açmaya karar verdi. Böylece tribünler de artık kulübün gerçek bir bireyi haline dönüşecek.

Aysal kulübün bünyesinde bulunan GS Bonus, GS Sigorta, GSTV, GS Dergisi, GS Yandex, GS Store gibi hizmetlerden sonra kulübün genel eksikleriyle ilgili görüşlerini de aktarabileceği 444 1905 numaralı Alo Galatasaray hattını hizmete sokarak şikayetler doğrultusunda problemleri direkt olarak kayıt altına alarak düzeltmeyi hedefliyor. Alo Galatasaray hattı için Arena’da 40 personelin çalışacağı bir call center kurulacak.

Başkan ayrıca taraftarların şikayet ve istek hattı dışında en çok talepte bulunduğu TV konusunda bombayı patlatmaya hazırlanıyor. Şu anda sadece Digitürk üzerinden yayın yapması nedeniyle eleştirilen GSTV için de Aysal düğmeye bastı. Teknik birimlere GSTV’nin Türksat üzerinden uydu aracılığı ile yayın yapması için talimatlar veren Başkan, yeni yılda GSTV’yi taraftarları ile buluşturacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>