Burak’tan sonra ikinci şok!

Galatasaray’ın A Milli Takım’da bulunan oyuncularından Selçuk İnan, Burak Yılmaz’ın ardından Romanya karşılaşması öncesinde maç kadrosundan çıkarıldı.

2014 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri (D) Grubu 3. maçında bu akşam Romanya ile karşı karşıya gelecek (A) Milli Takım’da sakatlıkları bulunan Selçuk İnan ve Burak Yılmaz, bu karşılaşmanın kadrosundan çıkarıldı.

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan (TFF) yapılan açıklamada, Selçuk İnan ve Burak Yılmaz’ın sakatlıkları nedeniyle bu akşamki Romanya maçı kadrosuna alınmadığı ve tedavileri süren her iki futbolcunun da 16 Ekim Salı günü deplasmanda oynanacak Macaristan maçına yetiştirilmeye çalışıldığı bildirildi.

Selçuk ve Burak’ın sakatlıkları hakkında bilgi veren (A) Milli Takım Doktoru Metin Ergün, Burak Yılmaz’ın sol kalça arkası kas grubunda gerilme ve ödem tespit edildiğini söyledi.

Dün akşamki son antrenmanda sakatlanan Selçuk İnan’ın ise sol uyluk arka kas grubunda ödem olduğunu kaydeden Ergün, Selçuk ve Burak’ın Acıbadem Sağlık Grubu’nda MR’larının çekildiğini, futbolculara uygulanan tedavi hakkında Galatasaray Kulübü sağlık ekibinin de bilgilendirildiğini ifade etti.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>