Kılıçtan geçirdi

Fatih Terim, Braga yenilgisi sonrası öğrencilerini fena haşladı.

BURAK-UMUT’A:
Bunları atamayacaksınız da hangilerini atacaksınız? İki maçta 10 pozisyon buluyoruz, 1 golümüz yok.

TERİM HESAP SORDU

Galatasaray’da Şampiyonlar Ligi’nde alınan ikinci mağlubiyet, teknik direktör Fatih Terim’i çileden çıkardı.
Maçtan sonra soyunma odasında kaçırılan gollük pozisyonlara isyan eden İmparator, başta iki golcü
oyuncusu Burak ve Umut olmak üzere tüm futbolcularına kızarak, “Bunları atamayacaksınız da hangilerini atacaksınız? 2 maçta, 10 tane pozisyon var, ama 1 tane golümüz yok. Bu şekilde nasıl galip gelmeyi düşünüyorsununuz?” diyerek hesap sordu.

AMRABAT’A:
Biz ne söylüyoruz, sen neler yapıyorsun. Topu rakibe kaptırıyorsun, atak yiyiyoruz.

‘ESKİSİ GİBİ OLMALISIN’

Teknik adamın savunmayı da sert bir şekilde azarladığı, orta alanda ise özellikle yine beklentileri karşılayamayan Felipe Melo’nun dikkatini çektiği bildirildi. Brezilyalı yıldızın bir türlü eski performansını yakalayamamasından dert yanan Terim’in, “Hala tam olarak hazır değilsin. Bir an önce toparlanman gerek” dediği kaydedildi. Selçuk İnan’daki düşüşün de farkında olan tecrübeli hocanın, milli futbolcuyla özel bir görüşme yapması bekleniyor.

TÜM TAKIMA:
Kimse formam garanti diye görmesin. Artık kimsenin gözünün yaşına bakmam.

ÇALIŞMAYAN TRİBÜNE

Yenilen ilk gole oldukça fazla kızan Fatih Terim’in, futbolcularına da gözdağı vererek, “Adamların içinde adeta kayboldunuz. Bu takımda kimse kendi yerini garanti sanmasın. Çalışmayan tribüne çıkar. Bundan böyle hata yapanın gözünün yaşına bakmam. Herkes kendine çeki düzen versin” ifadelerini kullandığı öğrenildi. Terim’in, Eskişehir maçında takımda rotasyona gitmeyi düşündüğü, savunmada Cris, forvette de Elmander’le başlayabileceği bildirildi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>