Arena’da 52 bin ‘KIRMIZI’

Galatasaray taraftarı, Braga ile oynanacak olan maç öncesinde Türk Telekom Arena’da müthiş bir görsel şölene imza atmaya hazırlanıyor.

Galatasaray’da nefesler tutuldu ve artık Braga ile Türk Telekom Arena’da oynanacak olan maçın başlama vuruşu beklenmeye başlandı.

Geçen sezon Spor Toto Süper Lig’de oynanan derbi maçlarda yaptığı gösteriler ile sadece Türkiye’de değil Avrupa’da da büyük yankı uyandıran sarı-kırmızılı taraftarlar, Şampiyonlar Ligi’nde oynanacak olan Braga maçı için de özel bir hazırlık yaptı.

Galatasaray taraftarı Türk Telekom Arena’da oynanacak olan Braga maçından önce çok özel bir gösteri yapacak.

Yaklaşık 1 haftadır TT Arena’da hummalı bir çalışma içerisine giren sarı-kırmızılı taraftarlar bu gece itibariyle hazırlıklarını tamamladı ve maç saatini beklemeye başladı.

Türk Telekom Arena’ya gelecek olan taraftarlar, Braga maçını “Kırmızı” giyerek takip edecek. Müthiş bir görsel şölenin altına imza atmaya hazırlanan sarı-kırmızılı taraftarlar, özel gösteriyi çeşitli pankartlar ile de destekleyecek.

Öte Braga maçına büyük bir ilgi gösteren sarı-kırmızılı taraftarların, gişelerden satışa sunulan tüm biletleri tükettiği belirtildi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>