Arena’ya kış güneşi

Galatasaray Yönetimi, Türk Telekom Arena’ya ısıtma sistemi kuruyor. Sarı-kırmızılı taraftarların talebini dikkate alan Başkan Ünal Aysal’ın talimat verdiği kulüp profesyonelleri, Şubat ayına kadar projeyi tamamlamayı hedefliyor .

Galatasaraylı taraftarlar soğuk kış akşamlarında üşümeyecek. Sarı-kırmızılı yönetim yeni sezon için bir sürpriz daha yapmaya hazırlanıyor. Yönetim kurulu geride kalan iki sezonda taraftarının ulaşımla birlikte en büyük problemlerinden biri olan soğuk hava konusuna çözüm buldu. Sarı-kırmızılılar, Ali Sami YenSpor Kompleksi Türk Telekom Arena’da taraftarın sert geçen kış aylarında üşümemesi için ısıtma sistemi kurma kararı aldı.

Geçen sezon tribünlerde örnek bir tablo sergileyerek takımlarının ceza almamasını sağlayan taraftarların, statla ilgili beklenti ve şikayetlerini dikkate alan sarı-kırmızılı idareciler ısıtma sistemi yaptıracak. Başkan Ünal Aysal’ın bu konu üzerinde hassasiyetle durduğu, profesyonellere de talimat verdiği ortaya çıktı.

YENİ PROJELER GELECEK

Sarı-kırmızılı kulübün her maçta stadı dolduran taraftarlara rahat nefes aldıracak yeni projeyi Şubat ayına kadar yetiştireceği ve stadın böylece soğuk geçen kış takvimine hazır hale getirteceği vurgulandı. Bu sistemle beraber stat içinde belli bir ısı seviyesine ulaşılacak ve taraftarın çilesi son bulacak.

Galatasaray Yönetimi’nin, Avrupa standartlarındaki stadı daha da konforlu hale getirmek için ilerleyen günlerde birçok yeni projeyi daha hayata geçirecekleri belirtildi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>